Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: -1 °C pogoda dziś
JUTRO: -1 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bliższe Spotkania – 08.12.2022

Akcja charytatywna Radia Olsztyn oraz ferie zimowe z WOT to tematy, na które z gośćmi Bliższych Spotkań rozmawiały Izabela Malewska i Małgorzata Sadowska-Bartoszewicz.

W najbliższą sobotę Radio Olsztyn zaprasza na wspólne malowanie ozdób choinkowych do centrum handlowego Aura w Olsztynie. Akcja potrwa od godziny 11 do 19, a dochód zostanie przeznaczony na rzecz Hospicjum dla dzieci w Olsztynie prowadzonego przez Caritas Archidiecezji Warmińskiej. W tym roku hospicjum zbiera fundusze na zakup respiratora dla najmniejszych dzieci.

O potrzebach i codziennej pracy w hospicjum mówił ks. Paweł Zięba, dyrektor warmińskiej Caritas.

00:00 / 00:00
00:00 / 00:00

Od 23 stycznia do 5 lutego 2023 roku w naszym województwie będą ferie zimowe. 4. Warmińsko-Mazurska Brygada Obrony Terytorialnej już po raz kolejny zachęca w tym czasie młodzież do wzięcia udziału w szkoleniu wojskowym. Dla kogo ta oferta i czy otwiera drogę do kariery w wojsku? O tym opowiedziały Paulina Kacprzycka, oficer prasowy 4. Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej i st. szer. Katarzyna Radke, rekruter 4. W-MBOT.

Redakcja: M. Rutynowski za D. Kucharzewska

 

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Po raz pierwszy pokazano skarby z jeziora Nidajno na Mazurach

Unikatowe złote i srebrne ozdoby oraz elitarne uzbrojenie z okresu późnej starożytności można oglądać na wystawie w Muzeum w Mrągowie. Zabytki wydobyte przez archeologów z dna...

Zamknij
RadioOlsztynTV