Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 1 °C pogoda dziś
JUTRO: 2 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bliższe Spotkania – 08.10.2021

Fot. Adobe Stock

60 lat Akademickiego Klubu Turystycznego oraz za kulisami WAMA Film Festival to tematy, na które z gośćmi Bliższych Spotkań rozmawiały Izabela Malewska i Małgorzata Sadowska-Bartoszewicz.

Spotkania, wystawy, prelekcje, rajdy i wspomnienia z wypraw – Akademicki Klub Turystyczny działający przy Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie świętuje 60 urodziny. Jubileusz to okazja do spotkań z “akatowcami”, którzy przeszli niejeden szlak i dotarli do wielu ciekawych miejsc.

Jak to wszystko się zaczęło i ile osób podróżowało razem z klubem? O podróżach – małych i dużych opowiadała Hanna Holubek, obecna prezes AKT.

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

Akademicki Klub Turystyczny to liczne cykliczne spotkania i wydarzenia, o których mówiła Żaneta Kostyk od wielu lat związana z klubem.

00:00 / 00:00

W stolicy Warmii i Mazur trwa WAMA Film Festival, największy festiwal filmowy w naszym regionie. Co się dzieje na festiwalu oprócz konkursu i pokazów filmowych? – O tym Maciej Dominiak, producent festiwalu WAMA Film.

00:00 / 00:00
00:00 / 00:00

Redakcja: M. Rutynowski za D. Kucharzewska

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Pouczenia i mandaty za ten proceder. Dlaczego nadal ludzie to robią?

Rozpoczął się sezon na palenie liści – przypominamy, że jest to zabronione prawem, a łamiący przepisy można dostać mandat. Ustawa o zakazie palenia odpadów zielonych obowiązuje...

Zamknij
RadioOlsztynTV