Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 27 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bliższe Spotkania – 07.06.2024

Fot. KWP Olsztyn

Czworonożni funkcjonariusze, którzy pomagają dzieciom, i inicjatywa rolników promująca lokalne produkty w Bliższych Spotkań. Z gośćmi rozmawiały Izabela Malewska i Małgorzata Sadowska.

Na co dzień tropią narkotyki, środki wybuchowe i ślady ludzi. Teraz szykują się do spotkań z dziećmi. Czworonożni funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie i ich przewodnicy odpowiedzieli na apel fundacji Komandosi Życia. Fundacja wspiera podopiecznych domów dziecka i pacjentów z oddziału onkologii szpitala dziecięcego w Olsztynie. Mówiły o tym na naszej antenie Ewa Chudziakiewicz – prezeska fundacji Komandosi życia oraz starszy posterunkowy Aleksandra Jurkowska z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Przystanek Łąka – to inicjatywa targowa rolników i właścicieli siedlisk, gospodarstw agroturystycznych w okolicy Jezioran. W wyznaczonych wiosennych i letnich terminach zapraszają w swoje progi by lepiej się poznać i sprzedawać lokalne produkty. Inicjatywę przedstawili Tomasz Wysokiński – Siedlisko Pasieka i Stefan Lefevre – Owczarnia Lefevre.

Posłuchaj wypowiedzi

Autor: I. Malewska/M. Sadowska
Redakcja: M. Rutynowski

Przeczytaj poprzedni wpis:
Żołnierz zgubił karabin. Usłyszał zarzut niedopełnienia obowiązku

Żołnierz terytorialnej służby wojskowej z 71 batalionu lekkiej piechoty w Malborku, który zgubił w czasie nocnych ćwiczeń karabin, usłyszał zarzut niedopełnienia obowiązku. Broń znaleźli dwaj 15-latkowie,...

Zamknij
RadioOlsztynTV