Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 13 °C pogoda dziś
JUTRO: 10 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bliższe Spotkania – 06.12.2023

Fot. P. Getka

Wyniki konkursu i Kalendarz Adwentowy były tematami mikołajkowego wydania Bliższych Spotkań. Gospodarzami audycji byli Izabela Malewska i Maciej Świniarski. 

W środę świętowaliśmy wielki finał konkursu plastycznego Radia Olsztyn pod hasłem „Kraina moich marzeń”. Pod koniec listopada otrzymaliśmy prace uczniów najmłodszych klas szkół podstawowych z Warmii i Mazur, którzy w plastyczny sposób chcieli zaprezentować nam swoje marzenia. Z 420 nadesłanych prac wybraliśmy najlepsze 40. Później, na swoich faworytów, głosowali internauci na naszej stronie internetowej.

Decyzją głosujących najlepszą pracą okazała się praca Anny Bukowskiej, uczennicy klasy I Szkoły Podstawowej nr 2 w Biskupcu. Praca Ani zdobyła 1 381 głosów. Łącznie w konkursie oddano 17 363 głosy. Zwyciężczynię i jej szkołę odwiedziliśmy, by wręczyć nagrodę, którą jest voucher grupowy dla całej klasy do Centrum Rozrywki „Ale Zebra” w Olsztynie.

00:00 / 00:00

W środowym wydaniu audycji rozdaliśmy także kolejne prezenty w naszym konkursie – Kalendarz Adwentowy.

Redakcja: A. Niebojewska za I. Malewska/M. Świniarski

Więcej w konkurs, Bliższe spotkania
Bliższe Spotkania – 04.12.2023

O sezonie bojerowym i kalendarzu adwentowym Radia Olsztyn w Bliższych Spotkaniach. Z gośćmi rozmawiali Izabela Malewska i Maciej Świniarski. Na Warmii i Mazurach ruszył sezon bojerowy....

Zamknij
RadioOlsztynTV