Bliższe Spotkania – 03.02.2025
O trwającym karnawale i feriach w Pasłęku mówiliśmy w Bliższych Spotkaniach. Audycję poprowadzili Izabela Malewska i Maciej Świniarski.
Trwa karnawał. Jaka jest tegoroczna moda? Co wiedzie prym w tym sezonie karnawałowym? Z czego skorzystać w szafie z lat poprzednich, żeby być na czasie? Opowiadała stylistka Agata Bałdyga.
Uczniowie z Warmińsko-Mazurskiego wciąż cieszą się feriami zimowymi. Jakie zajęcia dla odpoczywających na feriach przygotował Pasłęcki Ośrodek Kultury? Sprawdziła to dla nas Michalina Rozbicka z elbląskiej redakcji Radia Olsztyn.
Posłuchaj wypowiedzi
Redakcja: M. Rutynowski za I. Malewska/M. Świniarski

















![Indykpol AZS Olsztyn przegrał w półfinale Pucharu Polski [GALERIA] Indykpol AZS Olsztyn przegrał w półfinale Pucharu Polski [GALERIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F01%2F1000028120.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)











