Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 26 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bliższe Spotkania – 01.09.2022

Odliczanie do urodzin Radia Olsztyn, wojewódzka inauguracja roku szkolnego w Nidzicy oraz komunikacja dziecko – rodzic to tematy, na które z gośćmi Bliższych Spotkań rozmawiała Małgorzata Sadowska-Bartoszewicz.

70. urodziny Radia Olsztyn coraz bliżej. Dominik Chowaniec prezentuje kolejną odsłonę pracy w naszej Rozgłośni.

00:00 / 00:00

Wakacje już się skończyły. Dziś rozpoczął się nowy rok szkolny dla ponad 4,6 mln polskich uczniów. Na Warmii i Mazurach do szkół poszło 185 tysięcy młodych ludzi, a wojewódzka inauguracja roku szkolnego w naszym regionie odbyła się w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy. Na miejscu był nasz redakcyjny kolega Marek Lewiński.

Nowy rok szkolny zaczął się nie tylko dla dzieci, ale również i dla rodziców. Jak zapytać co było w szkole, żeby dowiedzieć się jak najwięcej, a nie otrzymać tylko zdawkową odpowiedź? O komunikacji dziecko – rodzic mówiła Maja Mazur z olsztyńskiej Fundacji „Każdy Ważny”, mama i trenerka.

00:00 / 00:00
00:00 / 00:00

Redakcja: A. Niebojewska za D. Kucharzewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w szkoła, rok szkolny
Więcej patroli w okolicach szkół. Ruszyła policyjna akcja

W Warmińsko-Mazurskiem, podobnie jak w całej Polsce, ruszyła policyjna akcja "Bezpieczna droga do szkoły". Pojawiły się patrole, których głównym zadaniem jest dbanie o bezpieczeństwo dzieci i...

Zamknij
RadioOlsztynTV