Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 26 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bliższe Spotkania – 01.03.2023

Rzucanie palenia i jak poradzić sobie ze stresem przy odrabianiu lekcji? O tym z gośćmi Bliższych Spotkań rozmawiały Izabela Malewska i Małgorzata Sadowska-Bartoszewicz.

Według Głównego Inspektoratu Sanitarnego 24 procent Polaków deklaruje, że codziennie pali papierosy. Z pomocą tym, którzy mają problem z rzuceniem nałogu, przychodzi aplikacja stworzona przez młodego mieszkańca Olsztyna. Dzięki niej będzie można monitorować postępy w osiągnięciu celu. Opowiedział o niej Bartosz Kubrak – twórca aplikacji.

00:00 / 00:00
00:00 / 00:00

Co masz dzisiaj zadane? – to pytanie pada codziennie w tysiącach domów w Polsce. Potem często dochodzi do krzyków i awantur przy odrabianiu prac domowych. Dlaczego tak się dzieje i czy odrabianie lekcji może być przyjemne i pozbawione stresu? Jak pomóc dziecku, które nie radzi sobie z emocjami podczas rozwiązywania zadań? O tym Anna Kozłowska – wicedyrektor szkoły, pedagog specjalny i nauczycielki z SP14 w Olsztynie.

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

Redakcja: M. Rutynowski za I. Malewska

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
W Lubominie odsłonięto tablicę upamiętniającą ‚Inkę”

Kamień z tablicą upamiętniającą Danutę Siedzikównę "Inkę" uroczyście odsłonięto w zespole szkół w Lubominie w powiecie lidzbarskim. Placówka ma certyfikat warmińsko-mazurskiego kuratora oświaty "szkoła wierna dziedzictwu"....

Zamknij
RadioOlsztynTV