Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 4 °C pogoda dziś
JUTRO: 1 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Biorąc kąpiel zirytował sąsiadów. 34-latka zatrzymała policja

Fot. KWP

34-latek z Olsztyna swoim głośnym zachowaniem zirytował sąsiadów. Wezwani na miejsce policjanci szybko ustalili powody pobudzenia mężczyzny.

Na miejscu funkcjonariusze zastali mężczyznę leżącego w wannie. Jego zachowanie wskazywało, że mógł być pod wpływem środków odurzających.

Mężczyzna był pobudzony, krzyczał, wypowiadał się nielogicznie. W trakcie interwencji policjanci w pokoju mężczyzny znaleźli słoiki z zawartością suszu roślinnego i białym proszkiem. Kolejne środki zabronione znaleziono w lodówce. Ze wstępnych ustaleń wynika, że zabezpieczone substancje to amfetamina i marihuana o łącznej wadze ok 300 gr.  34-latek został zabrany do szpitala przez ratowników medycznych.

– mówił sierżant Andrzej Jurkun z olsztyńskiej policji.

34-latek po wyjściu ze szpitala został zatrzymany. Usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających, za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Autor: A. Socha
Redakcja: Ł. Sadlak

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, amfetamina, marihuana, zatrzymanie
Pili alkohol przed blokiem w Olsztynie. Interweniowała policja

10 osób, przed jednym z bloków na olsztyńskim Zatorzu piło alkohol. Na miejsce wezwano kilka   radiowozów. Podczas wykonywanych czynności okazało się, że jeden z mężczyzn był...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV