Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bieg Piekarczyka w dobie pandemii koronawirusa. Elbląska impreza odbywa się wirtualnie

Bieg Piekarczyka. Fot. M. Stankiewicz

Największa impreza biegowa, która odbywa się w Elblągu – Bieg Piekarczyka w tym roku nie odbędzie się w klasycznej wersji z powodu pandemii koronawirusa. Jednak w zawodach można wziąć udział wirtualnie.

Piekarczykowe dystanse możemy przebiec w dowolnie wybranym przez nas dniu. Zawodnicy wirtualnego biegu mogą wybrać dowolną trasę na dystansie 5 lub 10 kilometrów, zarówno w mieście, parku czy lesie. Jej trudność oraz czas pokonania zależą już tylko i wyłącznie od fantazji i pomysłowości uczestników.

Na pokonanie trasy mamy czas do 31 maja do godziny 13.00. Dystans i czas biegu należy zarejestrować na dowolnym urządzeniu czy aplikacji, a zdjęcie z wynikiem przesłać na adres biegpiekarczyka@mosir.elblag.eu.

Więcej szczegółów na temat Wirtualnego Biegu Piekarczyka oraz regulamin można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia – www.biegpiekarczyka.pl. Organizatorzy biegu przygotowali dla uczestników wirtualnej sportowej rywalizacji pamiątkowe koszulki.

Posłuchaj relacji Anety Pastuszki

 

Autor: A. Pastuszka
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w bieganie, Bieg Piekarczyka, impreza biegowa
Bieg Piekarczyka w zupełnie innej formie. Organizatorzy proponują rywalizację zdalną

Z powodu epidemii nie będzie w tym roku w Elblągu 12. edycji Biegu Piekarczyka. Ale można biegać indywidualnie, dlatego jego organizator proponuje w zamian zdalną rywalizację....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV