DZIŚ: 13 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro

Biało-niebiescy popłynęli w Płocku

Piłkarze Stomilu Olsztyn przegrali kolejny sparing – tym razem w Płocku – z beniaminkiem I ligi, jakim jest tamtejsza Wisła.

Biało-niebiescy po solidnej dawce treningu siłowego zaprezentowali się jednak naprawdę dobrze. Wprawdzie przegrali 1:2 po trafieniach byłego Stomilowca – Pawła Kaczmarka w 43 minucie i Łukasza Sekulskiego w 48 minucie, ale momentami prezentowali futbol wysokiej klasy. Gola honorowego strzelił dla Stomilu… obrońca gospodarzy – Łukasz Nadolski, który niefortunnie pokonał własnego bramkarza w końcówce meczu.

Mecz był naprawdę udany – podkreśla w rozmowie z Maciejem Świniarskim dyrektor sportowy Stomilu – Andrzej Biedrzycki.

00:00 / 00:00

……….

Wisła Płock – Stomil Olsztyn 2:1 (1:0)
Stomil: Skiba (61′ Leszczyński) – Bucholc (61′ Mroczkowski), Koprucki (61′ Tomkiewicz), Remisz (61′ Szymonowicz), Hempel (61′ Dziemidowicz) – D. Kun (61′ Żwir), Jegliński (61′ Łysiak), Głowacki (61′ Michałowski), Lech (61′ P. Kun), Bzdęga (61′ Papka) – Kaźmierowski (61′ Łukasik).