DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro

Bez sukcesów w drugiej lidze

Porażkami zakończyły się zmagania 2-ligowych drużyn z Warmii i Mazur. Olimpia Elbląg przegrała w Grudziądzu 1:3, a Sokół Ostróda na własnym boisku okazał się gorszy od Wigier Suwałki (0:1).

Olimpia Elbląg

Elblążanie pierwszą bramkę utracili już w 3. minucie. Na listę strzelców wpisał się Portugalczyk Jose Embalo. W 37. minucie elblążanie musieli grać w osłabieniu. Po drugiej żółtej kartce boisko opuścił Patryk Burzyński.

Po zmianie stron do wyrównania w 59. minucie doprowadził Janusz Surdykowski. 10 minut później gospodarze ponownie wyszli na prowadzenie po golu Mikołaja Gabora. W 78. minucie spotkania elblążanie grali już w dziewiątkę. Drugą żółtą kartę zobaczył Marcin Bawolik. 4 minuty przed końcem wynik spotkania na 3:1 ustalił Jose Embalo.

Sokół Ostróda

Mimo wyrównanej walki Sokół Ostróda przegrał na własnym boisku z Wigrami Suwałki 1:0. Zwycięską bramkę dla gości w 69. minucie zdobył obrońca Paweł Gierach.

Redakcja: Ł. Sadlak/R. Sadlak/A. Chmielewska

Więcej w Olimpia Elbląg
Czy czeka nas strzelecki festiwal? W środę gra piłkarska druga liga

W środę gra piłkarska druga liga. W 30. kolejce niełatwe zadania czekają ekipy z Warmii i Mazur. Olimpia Elbląg Wcześniej swój mecz rozpocznie elbląska Olimpia, która...