Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 13 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Atak padaczki doprowadził do wypadku drogowego w Olecku

Wypadek na trasie Olecko – Giżycko w pobliżu miejscowości Wronki. Fot. policja

Do zdarzenia doszło na Placu Wolności w Olecku.

Policjanci którzy pojechali na miejsce wypadku, ustalili, że kierujący samochodem osobowym marki volkswagen dostał ataku padaczki w wyniku czego zjechał z drogi, uszkodził słupki ochronne przy przejściu dla pieszych, a następnie uderzył w pojazdy zaparkowane na pobliskim parkingu. 51-letni mężczyzna został przetransportowany do szpitala w Olecku. Na szczęście jak się okazało, nie doznał on żadnych obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że w organizmie 51-latka było ponad 0,2 promila alkoholu. Teraz Czesław L. odpowie za prowadzenie pojazdu po użyciu alkoholu.

Kolejny wypadek miał miejsce na trasie Olecko – Giżycko w pobliżu miejscowości Wronki.

Kierujący renaultem po zakończeniu manewru wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. W wypadku ranny został pasażer volkswagena. Z urazem kończyn, kręgosłupa oraz głowy został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Ełku. 22-letni kierujący nie odniósł żadnych poważnych obrażeń ale również został przetransportowany do szpitala w Olecku na badania. Mieszkaniec Olecka był trzeźwy.

Od początku roku na drogach powiatu oleckiego doszło do 12 wypadków drogowych, w których 16 osób zostało rannych, a 4 zginęły.

(BSChromy)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wypadek, alkohol, kierowca, OLecko
Wypadek pod Wielbarkiem. Jedna osoba nie żyje

Wypadek na drodze krajowej nr 57. Jadąc ze Szczytna w kierunku Wielbarka, 3 kilometry przed tą miejscowością samochód osobowy zderzył się z ciężarowym. Zginęła jedna osoba....

Zamknij
RadioOlsztynTV