Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 19 °C pogoda dziś
JUTRO: 29 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Artyści kochają zwierzęta

Tymon

W czasie ostatniego wydania audycji „Cztery łapy” połączyliśmy się telefonicznie z reprezentantami olsztyńskiej sceny muzycznej, by porozmawiać o znaczeniu zwierząt w ich życiu.

Zaproszenie do rozmowy przyjęli: Justyna Mozol z formacji Tuhaj Bej, wokalistka Bożena Kraczkowska oraz muzyk Piotr Sikorski. Artyści opowiedzieli nam o tym, jakie znaczenie w ich życiu mają zwierzęta, jak inspirują ich w twórczej pracy i dlaczego warto im pomagać.

Zapraszamy do wysłuchania programu

00:00 / 00:00

ADOPCIAKI

Tymon

Dziś polecamy do adopcji Tymona. To około 5-letni, duży pies. Nie tylko uroda sprawia , że jest wyjątkowy, bo Tymon to bardzo fajny pies. Wulkan energii z ogromem miłości w sobie. Okazuje swoją sympatię do człowieka na każdym kroku , często zapominając o swoich gabarytach. Uwielbia kąpiele w różnych rodzajach zbiorników wodnych. Potrafi chodzić na smyczy, ale ma w sobie tyle siły , że na początku spacer przypomina bieg. Nie z każdym psem się zaprzyjaźni, ale toleruje koty. Nie przeskakuje ogrodzeń i nie sprawia problemów wychowawczych. Tymon jest po zabiegu kastracji. Pies przebywa w Schronisku dla Zwierząt w Pudwągach pod Kętrzynem. Tel: 575 611 133.

 

Autor: M. Szczygło
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Spirytus pochodzący z przestępstwa trafił do szpitali, strażaków i prokuratury

Funkcjonariusze z placówki straży granicznej w Gołdapi przekazali 160 litrów alkoholu, który wykorzystany zostanie do dezynfekcji. Jak informuje kapitan Mirosława Aleksandrowicz rzecznik Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej,...

Zamknij
RadioOlsztynTV