Opublikowany 22 grudnia 2013
Raz na Ludowo
Raz na Ludowo
Ania Broda
„Właściwie trudno mi powiedzieć, czy to ja zajmuję się Muzyką, czy Muzyka zajmuje się mną?” – mówi o sobie Ania Broda.
Ania Broda uczyła się śpiewu operowego. Przeżyła też przygodę z wokalistyką jazzową. W końcu odkryła niezwykłe możliwości jakie posiada technika białego głosu. Od lat fascynuje się muzyką tradycyjną, odkrywa fenomen polskiej muzyki na wsi, poszukuje własnych korzeni w tradycji.
Czym jest biały głos? Od kiedy gra na cymbałach wileńskich? Czy przy kołysankach usypiają dzieci oraz kogo i dlaczego zamieni w żabę?
Z Anią Brodą spotkała się Anna Minkiewicz-Zaremba











![Boże Ciało w Olsztynie. Ulicami miasta przeszły procesje [zdjęcia] Boże Ciało w Olsztynie. Ulicami miasta przeszły procesje [zdjęcia]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2FBoze-Cialo-3.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)
















