Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 12 °C pogoda dziś
JUTRO: 14 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Aktor hitowego serialu Netflixa „Kierunek: Noc” w Oknie na kulturę!

„Kierunek noc”

Belgijski serial „Kierunek: Noc” na motywach powieści Jacka Dukaja święci rekordy popularności w 60 krajach, gdzie jest wśród Top 5 najpopularniejszych seriali Netflixa.

W jednej z ról występuje Ksawery Szlenkier. Nieograny w polskim kinie aktor, który jednak zdążył już wystąpić obok takich gwiazd światowego formatu jak Emilly Watson czy Bill Pullman.

Dziś w Okno na kulturę Łukasz Adamski porozmawia z aktorem nie tylko o pracy w zdumiewającym serialu giganta Netflixa, ale również o jego roli w skromnym YouTube’owym katolickim serialu Jonasz z 2b.

Zostanie też poruszony temat kariery, rodziny i doświadczeniu z dzieciństwa aktora, gdy na jego oczach w Lesie Kabackim runął samolot LOT. Być świadkiem największej katastrofy pasażerskiego samolotu w Polsce i potem grać w serialu rozgrywanym głównie na pokładzie samolotu?

Posłuchaj audycji

 

Autor: Ł.Adamski
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w film, kino, serial, netflix, Jacek Dukaj
Dukaj, Hollywood i Mark Ruffalo w podwójnej roli

W Do zobaczenia dziś pofruwamy w kierunku mrocznym. Zdumiewająca belgijska postapokaliptyczna opowieść na motywach powieści Jacka Dukaja spod ręki Tomasza Bagińskiego od Netflix ("Kierunek: Noc"), potem...

Zamknij
RadioOlsztynTV