Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Adopcje psów ze schronisk

Majki

Tematem ostatniej audycji Cztery Łapy była adopcja psa ze schroniska. Z czym się wiąże i w jaki sposób się do niej przygotować?

Dlaczego nie warto bać się adopcji starszego psa i jak się do niej przygotować? Na te i inne pytanie odpowiedziała w naszym programie behawiorystka i trenerka zwierząt Magda Biadoń.

Zapraszamy do wysłuchania kolejnej audycji Cztery Łapy.

Posłuchaj audycji Moniki Szczygło

00:00 / 00:00

ADOPCIAKI

Dziś chcemy polecić do adopcji psa, który wabi się Majki. Jest starszym psem w typie amstaffa. Do schroniska został oddany, ponieważ schorowana osoba nie była w stanie dłużej się nim opiekować. Czworonóg bardzo przeżywa pobyt w schronisku. Ma przyjazne usposobienie. Jest grzecznym, kochanym i schorowanym psem. Rokowania zdrowotne są bardzo ostrożne. Każdy pies potrzebuje domu, dlatego Majki też na niego czeka. Jeśli będzie mu dane jeszcze pożyć, osoba, która przygarnęłaby Majkiego, powinna mieć świadomość, że jego czas w domu długi nie będzie. Telefon do kontaktu: 692 262 261 lub 89 526 82 15.

Majki

Autor: M. Szczygło
Redakcja: M. Rutynowski

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Pierwsi ochotnicy przyjęci do nowej służby. „Od dziecka interesowało mnie wojsko”

Pierwsi ochotnicy z Olsztyna odebrali decyzje o powołaniu do dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej. To nowa forma odbywania służby, która zakłada przeszkolenie w dwóch etapach. Najpierw przejdą...

Zamknij
RadioOlsztynTV