DZIŚ: 3 °C pogoda dziś
JUTRO: 6 °C pogoda jutro

Adam Seroczyński o starcie olsztyńskich kajakarzy podczas MŚ

Kajakarstwo. Fot. archiwum RO

W umiarkowanych nastrojach wracają z Moskwy warmińsko-mazurscy kajakarze, którzy startowali w Mistrzostwach Świata seniorów.

Denis Ambroziak z Kayak Sport Clubu Olsztyn był siódmy w finale A sprintu K-1 na 200 metrów. W sztafecie, która broniła tytułu Mistrza Świata, zajął ósme miejsce.

Adam Seroczyński – brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Sydney oraz trzykrotny medalista Mistrzostw Świata uważa, że Denis Ambroziak rozczarowany czuć się nie powinien.

00:00 / 00:00

W Moskwie startował też kanadyjkarz z OKSW Olsztyn – Mateusz Kamiński, który zajął 11 miejsce w wyścigu C-2 na 500 i na 1000 metrów. W finale C-4 na 1000 metrów reprezentacja Polski z Mateuszem Kamińskim zajęła ósmą lokatę. (pświn/łw)

Więcej w kajakarstwo, , Mistrzostwa Świata
Siatkarskie święto tuż tuż…

Za trzy i pół tygodnia w Polsce rozpocznie się jedna z największych sportowych imprez w historii - mistrzostwa świata w siatkówce mężczyzn. Polska jest już gotowa...