Dziś w Do Zobaczenia: uwięziony chłopiec, romansujące małżeństwo i Król na scenie
Elvis i Ghostface. Sherlock i narodziny gwiazdy stand-upu. W audycji Do Zobaczenia sporo dziś ciekawych tematów. O czym będziemy rozmawiać?
„Dobry chłopiec”. Jan Komasa i Stephen Graham w szokującym thrillerze psychologicznym. Czy to nowa „Mechaniczna pomarańcza”?
„Czy mnie słychać”? Bradley Cooper znów wyreżyserował film o miłości. Tym razem w klimacie stand-upu. Lepiej niż w „Narodzinach gwiazdy”?
„Epic: Elvis Presley in Concert”. Baz Luhrman tym razem opowiada o Królu w filmie muzycznym. Jest nawet lepiej niż w jego „Elvisie”. Genialny dokument!
„Młody Sherlock”. Jak Guy Ritchie opowiada o młodości najsłynniejszego brytyjskiego detektywa? Wcale nie gorzej niż w jego kultowych filmach z Robertem Downeyem Jr. i Judem Law.
„Krzyk 7”. Współtwórca oryginalnego „Krzyku” przejmuje reżyserskie lejce. Wraca Sydney i wraca klimat pierwszego filmu. Czy ta seria jednak nie powinna się już skończyć?
Posłuchaj audycji Moniki Szczygło i Łukasza Adamskiego
Autor: Ł. Adamski
Redakcja: A. Niebojewska























![Radiowa zabawa „Pokaż nam wiosnę!” [ZDJĘCIA] Radiowa zabawa „Pokaż nam wiosnę!” [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F9999%2F03%2FRO_PierwszyDzienWiosny_16x9_2.png&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)




