Seria wypadków na Warmii i Mazurach. Utrudnienia na głównych trasach
Nie ma już utrudnień w ruchu na S61 między Szczuczynem a Ełkiem w kierunku Suwałk. Przed 14 w Dybówku samochód osobowy wjechał w bariery energochłonne. Zablokowany był jeden pas. Teraz już można tam przejeżdżać normalnie.
Utrudnienia są nadal na krajowej „16” między Mrągowem a Mikołajkami, gdzie w Nikutowie zderzyły się dwa auta. Jedna osoba jest poszkodowana. Droga była jeszcze kilka minut temu całkowicie zablokowana, strażacy neutralizowali wyciek płynów z rozbitych samochodów. Teraz przywrócono do ruchu jeden pas.
Z kolei w Galinach między Bartoszycami a Bisztynkiem na trasie krajowej numer 57 motocykl zderzył się z sarną. Motocyklista jest ranny. Droga częściowo zablokowana, ruch odbywa się wahadłowo, kieruje nim policja.
Autor: J. Golon
Redakcja: M. Rutynowski


![Święto Wojska Polskiego w Elblągu [ZDJĘCIA] Święto Wojska Polskiego w Elblągu [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F08%2FPXL_20260814_094956989-scaled.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)




















