Konkurs literacki pomoże stworzyć Kronikę Ełku

Miejska Biblioteka Publiczna ogłosiła konkurs literacki na opowiadanie o Ełku. Tekst ma zawierać 600 słów.
Ełk obchodzi w tym roku jubileusz 600-lecia istnienia. Z tej okazji przygotowano szereg wydarzeń. Jednym z nich jest konkurs literacki na opowiadanie o mieszkańcu i jego relacji z miastem. Zebrane prace będą swoistą kroniką miejską.
Miejska Biblioteka Publiczna przygotowała szereg działań związanych z obchodami święta miasta. Skoro jest to 600-lecie, to chcieliśmy opowiadanie, które będzie miało 600 słów (…)
– wyjaśniła dyrektor placówki Iwona Adeszko.
Prace można przesyłać do 30 kwietnia.
Posłuchaj wypowiedzi
Autor: M. Zbrożek
Redakcja: B. Świerkowska-Chromy














![Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA] Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F05%2FGitarowy-rekord-swiata-10.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)











