Wilk utkwił w opuszczonej studni. Uratowali go strażacy
Z niecodzienną sytuacją musieli zmierzyć się strażacy z okolic Mrągowa. Dostali wezwanie do uwięzionego wilka.
Zwierzę wpadło do nieużytkowanej studni niedaleko drogi Olszewo-Szymonka.
Zostaliśmy zaalarmowani o tym, że mamy uwięzionego wilka w opuszczonej, nieużytkowanej studni. Czekaliśmy na weterynarza z odpowiednimi środkami do uśpienia wilka, żeby zejść na dół. Później wilk został owinięty w specjalny materiał i wyciągnęliśmy go
– mówił Dawid Ogonowski z Ochotniczej Straży Pożarnej w Olszewie.
Wilk został przewieziony i wypuszczony w oddalonym, bezpiecznym miejscu. Akcja zakończyła się sukcesem.
Posłuchaj wypowiedzi
Autor: A. Skrago
Redakcja: M. Rutynowski













![Zakończyła się jubileuszowa 35. edycja Energa Susz Triathlon [WYNIKI] Zakończyła się jubileuszowa 35. edycja Energa Susz Triathlon [WYNIKI]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F20260628_131644.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)










