DZIŚ: 26 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro

Kolejna porażka 3-ligowego Stomilu

Spadkowicz z 2. ligi drugi raz pokonany przez 3-ligowca z naszego regionu. Stomil Olsztyn po porażce 1:2 z Polonią Lidzbark Warmiński, tym razem uległ GKS-owi Wikielec 0:3.

Wszystkie bramki padły po przerwie. Zdobyli je: Mateusz Szmydt oraz dwukrotnie – Jewhenij Androszczuk.

W pierwszej połowie grał podstawowy garnitur Stomilu (…) U nas przez cały mecz było rotowanie zespołu (…) Pierwsza połowa skończyła się wynikiem 0:0. Najpierw my mieliśmy okazję (…) później Stomil odgryzł się nam dwa razy i potrafił nas zdominować (…) Jestem szczęśliwy, że chłopaki realizują to o czym mówimy (…) Pracujemy dalej

– powiedział trener GKS-u Damian Jarzembowski.

Czas na testy już się skończył. Trzeba zgrywać drużynę. Dla moich zawodników były to dwie różne połowy (…) Brak było świeżości i dynamiki (…) Do przerwy mecz wyrównany, w moim zespole było widać powiew świeżości i dynamiki (…) Brakuje nam jeszcze zawodników w podstawowym składzie (…) W drugiej części spotkania daliśmy szansę drugiej drużynie

– stwierdził z kolei szkoleniowiec Stomilu Piotr Zajączkowski.

Posłuchaj wypowiedzi

00:00 / 00:00

Autor: M. Świniarski
Redakcja: B. Świerkowska-Chromy

Więcej w piłka nożna, Stomil Olsztyn
Pierwszy sparing piłkarzy Startu Nidzica przed nowym sezonem

Do sezonu Forbet 4. ligi w pocie czoła przygotowuje się beniaminek rozgrywek - Start Nidzica. Zwycięzca ubiegłorocznego sezonu Ligi Okręgowej zremisował w pierwszym sparingu w okresie...