Bliższe Spotkania – 18.10.2023
Jesienne wycieczki rowerowe i pomysł na pierwszy biznes to tematy Bliższych Spotkań. Z gośćmi rozmawiali Izabela Malewska i Maciej Świniarski.
Jesień to dla jednych najtrudniejsza pora na rowerowe wycieczki, a dla innych wręcz odwrotnie. Jak jeździć w grupie po Warmii i Mazurach? Opowiedział o tym Marcin Kochanowicz – rowerzysta amator i lekarz.
Jak rozkręcić biznes mając naście lat? Jak zaczyna się przedsiębiorczość i zarabianie legalnych pieniędzy? Jak wspierać takich młodych przedsiębiorców? O pomyśle na pierwszy biznes na naszej antenie mówiła Anetta Grzanek, sorobanistka (uczy szybko liczyć) pedagog i certyfikowany trener matematyki mentalnej.
Posłuchaj wypowiedzi
Redakcja: M. Rutynowski za I. Malewska/M. Świniarski










![Tak region wspierał WOŚP [ZDJĘCIA] Tak region wspierał WOŚP [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F01%2FIMG_7545-scaled.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)














