Nowe obostrzenia pandemiczne i budżety największych miast regionu na 2022 rok. Posłuchaj audycji Jeden na Jednego
Jeden na Jednego, czyli słowne starcie przedstawiciela opozycji z przedstawicielem partii rządzącej.
- Dariusz Wasiela – Prawo i Sprawiedliwość,
- Edward Pietrulewicz – Polskie Stronnictwo Ludowe.
Temat 1
Od 15 grudnia będą nowe obostrzenia. To przede wszystkim bardziej restrykcyjne limity osób w komunikacji publicznej oraz w restauracjach i instytucjach kultury. Do tego zamknięte dyskoteki – za wyjątkiem nocy sylwestrowej – i nauka zdalna przed świętami i tuż po świątecznej przerwie. Czy to coś da?
Temat 2
Minister zdrowia zapowiedział też, że rząd będzie chciał wprowadzić obowiązkowe szczepienia przeciwko COVID-19 dla służby zdrowia, mundurowych i nauczycieli. Czy ten pomysł zostanie zaakceptowany?
Temat 3
Znamy projekty budżetów największych miast województwa warmińsko-mazurskiego na rok 2022. To, co rzuca się w oczy, to duże deficyty. Miasta tłumaczą je koniecznością realizacji inwestycji. Jak to ocenić?
Posłuchaj rozmowy Andrzeja Piedziewicza
Autor: A. Piedziewicz
Redakcja: M. Rutynowski






















![52. Spotkania Zamkowe w Olsztynie. Za nami koncert konkursowy i występ Piotra Roguckiego [ZDJĘCIA] 52. Spotkania Zamkowe w Olsztynie. Za nami koncert konkursowy i występ Piotra Roguckiego [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2FSpotkania-Zamkowe-85-2.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)




