DZIŚ: 23 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro

Niskie loty Sokoła Ostróda

Trzecią porażkę w rozgrywkach eWinner 2 ligi odnotowali piłkarze Sokoła Ostróda. Podopieczni trenera Kotasa ulegli na własnym boisku 0:2 KKS-owi Kalisz.

Po przegranej w pierwszej kolejce z Pogonią Grodzisk Mazowiecki 0:2, w drugiej ostródzianie otrzymali lekcje futbolu od Chojniczanki Chojnice (0:4).

Kibice liczyli, że w drugim meczu przed własną publicznością w sezonie piłkarzom Sokoła uda się wywalczyć pierwsze punkty. Niestety po trafieniach Michała Boreckiego w 33 min. i Piotra Giela w 42 min. Sokół przegrywał do przerwy 0:2. W drugiej połowie – mimo czterech zmian w składzie piłkarzom – z Sokoła nie udało się zdobyć nawet bramki honorowej.

O meczu mówił trener Sokoła Jarosław Kotas:

00:00 / 00:00

Postawę swoich zawodników ocenił szkoleniowiec KKS Kalisz Ryszard Wieczorek:

W kolejnym meczu podopieczni trenera Jarosława Kotasa zagrają na wyjeździe z Wigrami Suwałki.

Redakcja: Ł. Sadlak/A. Chmielewska/M. Świniarski/M. Rutynowski