Policyjna eskorta chorej 3-latki do szpitala dziecięcego
Policjanci pomogli chorej 3-latce. Funkcjonariusze na ulicy Towarowej w Olsztynie zatrzymali do kontroli kierowcę, który znacznie przekroczył prędkość.
Jak relacjonuje starszy sierżant Andrzej Jurkun z olsztyńskiej policji kierowca był bardzo zdenerwowany.
Za kierownicą auta siedział mocno roztrzęsiony i zdenerwowany mężczyzna. Podczas krótkiej rozmowy okazało się, że 41-latek wraz z żoną wiozą autem swoją 3-letnią chorą córkę, której stan zdrowia nagle się pogorszył i jadą prosto do szpitala.
Policjanci eskortowali rodzinę do szpitala dziecięcego w Olsztynie.
Autor: K. Piasecka
Redakcja: B. Świerkowska-Chromy

















![Indykpol AZS Olsztyn przegrał w półfinale Pucharu Polski [GALERIA] Indykpol AZS Olsztyn przegrał w półfinale Pucharu Polski [GALERIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F01%2F1000028120.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)








