Aktualności, Aplikacja mobilna, Kętrzyn, Ostróda
Wsiadł za kółko mając ponad 3 promile alkoholu. 38-latka zatrzymali inni kierowcy
Jechali kompletnie pijani – zostali zatrzymani przez świadków brawurowych wyczynów. Jeden z nich – 38-latek z powiatu ostródzkiego miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.
Mówi młodszy aspirant Anna Balińska z tamtejszej policji:
Zgłaszający, widząc niebezpieczną jazdę kierowcy audi, postanowili zatrzymać go, zabrali kluczyki i wezwali policjantów. Okazało się, że kierowca był kompletnie pijany, miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. To 38-letni mieszkaniec naszego powiatu, nie posiadał też uprawnień do kierowania pojazdów.
Teraz mężczyzna odpowie przed sądem, podobnie jak 52-latek z gminy Srokowo. Mężczyzna jechał osobówką całą szerokością drogi. Mężczyźni zatrzymali go na miejskim Placu Rynkowym.
Autor: K. Piasecka
Redakcja: A. Dybcio























![Śpiewajmy Poezję 2026. Znamy laureatów [ZDJĘCIA] Śpiewajmy Poezję 2026. Znamy laureatów [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2FSpotkania-zamkowe-sobota-2-e1781983914383.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)



