Opublikowany 11 grudnia 2019
Aktualności, Aplikacja mobilna, Pisz
Aktualności, Aplikacja mobilna, Pisz
Pożar budynku mieszkalnego w Piszu. Z ogniem walczy kilka zastępów straży
Trwa akcja gaszenia pożaru w budynku mieszkalnym przy ulicy Jagiełły w Piszu.
W działaniach ratowniczych bierze udział pięć zastępów straży pożarnej z Pisza, Lisek, Wiartla i Hejdyk oraz podnośnik. Ulica Jagiełły jest zablokowana. O szczegółach akcji mówi Łukasz Grądwald ze straży pożarnej w Piszu.
Na chwilę obecną brak jest osób poszkodowanych. Pożar wybuchł w budynku dwurodzinnym. Ogień pojawił się w lokalu, który nie był zamieszkały. W drugim mieszkaniu były 3 osoby, które ewakuowały się same jeszcze przed przybyciem zastępów straży pożarnej.
Trwa dogaszanie pożaru.
Autor: A.Socha
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy


















![Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA] Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F05%2FGitarowy-rekord-swiata-10.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)










