Braniewo, Aktualności, Aplikacja mobilna
Kibice z Erytrei, Pakistanu i Nigerii zatrzymani na polsko-rosyjskiej granicy
6 cudzoziemców, którzy próbowali wjechać do Polski zatrzymali funkcjonariusze Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej na drogowych przejściach granicznych z Federacją Rosyjską.
Byli to obywatele Erytrei, Pakistanu i Nigerii. Pierwsze trzy osoby zatrzymano na drogowym przejściu granicznym w Grzechotkach. Podczas odprawy okazało się, że kibice z Erytrei nie mają dokumentów uprawniających do wjazdu na terytorium RP. 37-letnia kobieta oraz 40 i 16-letni mężczyźni myśleli, że przekroczą granicę posługując się paszportem kibica FAN-ID. Pasażerowie samochodu osobowego marki Peugeot chcieli najpierw zwiedzić Polskę, a potem pojechać do Niemiec.
Na przejściu w Gronowie zatrzymano też 32-letniego obywatela Pakistanu. Cudzoziemiec z paszportem kibica postanowił odwiedzić znajomego w Warszawie. Natomiast dwóm kolejnym kibicom, tym razem z Nigerii, funkcjonariusze z Braniewa przerwali podróż w niedzielę. Pasażerowie autobusu rejsowego przedstawili do kontroli granicznej sfałszowane polskie wizy. Dokumenty podrobione były na wzór oryginalnych.
Wszyscy cudzoziemcy otrzymali decyzję o odmowie wjazdu do Polski i zostali przekazani stronie rosyjskiej.
Autor: J.Golon
Redakcja: BSChromy

![Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA] Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F05%2FGitarowy-rekord-swiata-10.jpg&q=95&w=130&h=80&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)



![Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA] Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F05%2FGitarowy-rekord-swiata-10.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)

















