76-latek groził rodzinie nożem. Był pijany
Za grożenie śmiercią żonie i synowi aresztowany został tymczasowo 76-letni mieszkaniec gminy Orzysz.
Wezwani do mieszkania policjanci zastali starszego mężczyznę z nożem kuchennym w dłoni. Był pijany i groził żonie. Podczas interwencji był agresywny. Został zatrzymany w policyjnym areszcie, a rodzinę objęto procedurą „Niebieskiej Karty”. Wkrótce okazało się, że 76-latek straszył także swojego syna. Groził mu pozbawieniem życia i spaleniem domu.
Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Grożą mu 2 lata więzienia.
Autor: K.Kantor/KWP
Redakcja: A.Podbielska























![Śpiewajmy Poezję 2026. Znamy laureatów [ZDJĘCIA] Śpiewajmy Poezję 2026. Znamy laureatów [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2FSpotkania-zamkowe-sobota-2-e1781983914383.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)



