Opublikowany 2 czerwca 2017
Elbląg, Aktualności
Elbląg, Aktualności
Kierowca uciekał przed policją, uderzył w drzewo. Zginął pasażer

Tragiczny wypadek pod Elblągiem. Zginął pasażer. Stan kierowcy jest bardzo ciężki.
Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku pod Elblągiem. Wczoraj zginął tam pasażer, a kierowca w ciężkim stanie trafił do szpitala. Przed godz. 17.00 auto uderzyło w drzewo między Elblągiem a Łęczem.
28-letni kierowca uciekał przed policją po tym jak nie zatrzymał do kontroli na ul. Fromborskiej w Elblągu. Wiadomo już, że nie miał prawa jazdy.
Droga w miejscu wypadku przez wiele godzin była zablokowana.
K.Kantor/asocha























![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)
