Aktualności, Ostróda, Region
Ostróda przez dwa dni była stolicą Polskiej motoryzacji. Zobacz zdjęcia z Arena Motor Show 2017
Auto Moto Arena 2017 (AMA) jest już IV edycją imprezy, będącej największym motoryzacyjnym show w północnej Polsce. Każde kolejne wydanie AMA ma coraz szerszy zakres i coraz większy rozmach, dzięki czemu cieszy się rosnącym zainteresowaniem zarówno wśród Wystawców, jak i Gości.
Podczas tegorocznych targów odwiedzający mogli zapoznać się z najnowszą ofertą dealerów samochodów, motocykli i skuterów. Nie zabrakło również producentów i dystrybutorów akcesoriów samochodowych oraz dostawców usług dla motoryzacji, a także okazji aby spotkać się z największymi polskimi gwiazdami sportów motorowych. Imprezę poprowadzili legendarny pilot rajdowy Maciej Wisławski oraz komentator rajdowy Andrzej Borowczyk.
Relacji z targów można było wysłuchać w sobotę na antenie Polskiego Radia Olsztyn, które objęło imprezę patronatem medialnym.
(ls)
PRZECZYTAJ TAKŻE
-
Zwiedzanie i sprzątanie. Ostródzianie włączyli się do Operacji Czysta Rzeka
-
Nowy prezes Żeglugi Ostródzko-Elbląskiej i zmiany w ratuszu w Ostródzie
-
Po tragedii na kąpielisku ratownicy staną przed sądem. Czy zaniedbali obowiązki?
-
Pracowali bez zezwoleń i niezgodnie z dokumentami. Przedsiębiorca ukarany grzywną