Jak wygrać walkę z nowotworem?
Dziś 17. Światowy Dzień Walki z Rakiem. Każdy odczuwający niepokój lub chcący skonsultować wdrożone leczenie ma szansę skonsultować się z onkologiem.
W Olsztynie w szpitalu pulmonologicznym i poliklinice „Dzień Otwartych Drzwi”. Lekarze pomogą zinterpretować wyniki, udzielą porad i skierują do dalszej diagnostyki. Dodatkowo w Poliklinice studentki medycyny nauczą jak prawidłowo badać sobie piersi.
Posłuchaj relacji Doroty Grzymskiej
Organizatorzy zapowiadają, że każdy kto się zgłosi, nawet bez rejestracji będzie przebadany.
(dgrzym/łw)

![Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA] Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F05%2FGitarowy-rekord-swiata-10.jpg&q=95&w=130&h=80&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)



![Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA] Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F05%2FGitarowy-rekord-swiata-10.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)
















