Święta sportowców w rodzinnym gronie
W okresie Świąt Bożego Narodzenia sportowcy przerywają zgrupowania i wracają w rodzinne strony, by spędzić ten czas z najbliższymi.
W tym roku wielu lekkoatletów reprezentacji Polski, trenujących w Spale, kilka dni przed Wigilią ruszyło do domów. Święta w rodzinnym gronie spędza Konrad Bukowiecki ze Szczytna. Mistrz i rekordzista świata juniorów w pchnięciu kulą powtarza sprawdzony scenariusz z ubiegłego roku:
Kilka dni po Świętach Bożego Narodzenia lekkoatleci wracają do treningów. Większość z nich znów stawi się na zgrupowaniu w Spale, a niektórzy wylecą na zagraniczne obozy. Najważniejszą lekkoatletyczną imprezą 2017 roku będą sierpniowe mistrzostwa świata w Londynie.
(Karp/as)


![Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA] Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F05%2FGitarowy-rekord-swiata-10.jpg&q=95&w=130&h=80&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)



![Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA] Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F05%2FGitarowy-rekord-swiata-10.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)
















