Odnowią pasy dla pieszych
Poprawią oznakowanie przejść dla pieszych w Lidzbarku. Tamtejsi radni sygnalizują niewłaściwie umieszczone poziome oznakowanie przejść dla pieszych, a w niektórych miejscach Lidzbarka Welskiego, jego całkowity brak.
Burmistrz Maciej Sitarek obiecał zająć się tym problemem we współpracy z zarządami poszczególnych dróg:
Odnowienie pasów dla pieszych nastąpi wraz z wiosennym malowaniem wszystkich dróg w gminie Lidzbark. Teraz nie pozwala na to zmienna pogoda.
(mostr/as)






















![Zakończyła się jubileuszowa 35. edycja Energa Susz Triathlon [WYNIKI] Zakończyła się jubileuszowa 35. edycja Energa Susz Triathlon [WYNIKI]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F20260628_131644.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)
