Grzyby mają swój festiwal
Kilkadziesiąt osób z Polski, a nawet z zagranicy, przyjechało do Wielbarka na 8. Festiwal Grzybów – Grzybowianie 2015.
Mirosław Piekarz przyjechał na tę imprezę aż z niemieckiej Bawarii. Jak mówi, nie mogło go zabraknąć.
Pozostali uczestnicy także podkreślali, że grzybobranie to znakomita forma na spędzenie wolnego czasu.
Główną atrakcją Festiwalu, poza konkursem w zbieraniu grzybów, jest także konkurs kulinarny na przygotowanie najsmaczniejszej potrawy z grzybów.
Do wysłuchania relacji z Wielbarka zaprasza Anna Minkiewicz-Zaremba
- Wielbark – Grzybowanie 2015 – relacja 1
- Wielbark – Grzybowanie 2015 – relacja 2
- Wielbark – Grzybowanie 2015 – relacja 3
- Wielbark – Grzybowanie 2015 – relacja 4
- Wielbark – Grzybowanie 2015 – relacja 5
- Wielbark – Grzybowanie 2015 – relacja 6
- Wielbark – Grzybowanie 2015 – relacja 7
- Wielbark – Grzybowanie 2015 – relacja 8
Wielbark – Grzybowanie 2015 – relacja 8 (opis do dźwięku)
(bsc)



















![Zakończyła się jubileuszowa 35. edycja Energa Susz Triathlon [WYNIKI] Zakończyła się jubileuszowa 35. edycja Energa Susz Triathlon [WYNIKI]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F20260628_131644.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)










