Stomil gorszy od Mistrzów Polski
Stomil Olsztyn przebywa na zgrupowaniu w Jarocinie, gdzie szlifuje formę przed zbliżającym się sezonem I ligi.
Biało-niebiescy mają za sobą już dwa sparingi. W pierwszym ulegli swojemu rywalowi w rozgrywkach – Olimpii Grudziądz 0:1, natomiast dziś przegrali 0:3 z Mistrzem Polski – Lechem Poznań.
Posłuchajmy co o tym meczu powiedział trener Stomilu – Mirosław Jabłoński.
Lech Poznań – Stomil Olsztyn 3:0 (2:0)
1:0 – D. Holman, 2:0 – D. Jevtić, 3:0 – N. Zulciak
Stomil: Piotr Skiba (33′ Dawid Mieczkowski) – Janusz Bucholc, Igor Biedrzycki (2′ Wojciech Dziemidowicz), Arkadiusz Czarnecki, Rafał Remisz – Karol Żwir (15′ Łukasz Suchocki), Łukasz Jegliński (8′ Dawid Szymonowicz), Paweł Głowacki (51′ Grzegorz Lech), Irakli Meschia, Michał Trzeciakiewicz (77′ Paweł Łukasik – Rafał Kujawa (31′ Piotr Karłowicz).
(pświn/łw)







![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)




















