Zatrucie tlenkiem węgla
W sobotę w godzinach wieczornych na olsztyńskim Zatorzu doszło do podtrucia tlenkiem węgla dwóch dziewczynek.
Dziewczynki przebywały u swojej babci, przy ul. Okrzei. Przed snem poszły wspólnie wziąć kąpiel. Po wyjściu z łazienki ich zachowanie wzbudził niepokój domowników. Nieletnie były osowiałe i osłabione. Na miejsce została wezwana załoga pogotowia ratunkowego oraz straż pożarna. 11 i 14 letnie siostry zostały przewiezione do szpitala, gdzie pozostały na szczegółowe badania i obserwacje.
Strażacy po sprawdzeniu poziomu tlenku węgla w powietrzu oraz po zabezpieczeniu piecyka gazowego, pozwolili lokatorom wrócić do mieszkań. Policja powoła biegłego, którego opinia pomoże ustalić przyczyny zatrucia się czadem.
(as)






















![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)







