Wigilia pod Gwiazdami
W Parku Solidarności w Ełku można było zjeść rybę, kapustę czy barszcz. Dom dla Osób Bezdomnych i Najuboższych Monar-Markot przygotował Wigilię pod Gwiazdami.
Bardzo dużo osób skorzystało z możliwości zjedzenia wigilijnych potraw. Bezdomni podkreślali, że dla nich ważne jest to, iż ktoś o nich pamięta. Przygotowanie wigilii było możliwe dzięki wsparciu ełckich przedsiębiorców – podkreślał szef ełckiego Monaru Nikodem Kemicer.
Oprócz posiłków były też słodycze i zabawki dla najmłodszych. Wigilia pod Gwiazdami odbyła się w Ełku po raz drugi. (mzbroż/łw)

![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=130&h=80&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)




![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)





















