Kilogram amfetaminy w samochodzie
Mieszkaniec Gołdapi przewoził samochodem ponad kilogram amfetaminy.
39-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków i został tymczasowo aresztowany. Ciężarowego MAN-a zatrzymali do kontroli drogowej policjanci w Ełku. Samochodem jechało trzech mężczyzn, którzy podejrzanie się zachowywali. Dlatego funkcjonariusze przeszukali auto. W bagażu mieszkańca Gołdapi znaleziono torebkę, w której był kilogram białego proszku. Okazało się, że to amfetamina. Zatrzymanemu grozi do 10 lat więzienia. (kan/bsc)





















![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)






