Park w Górowie zyska nowy blask
Nowe ławki, drogi dla pieszych oraz toalety z bieżącą wodą – tak będzie wyglądać wyremontowana centralna część parku w Górowie Iławeckim. Na jego modernizację przeznaczono prawie 330 tysięcy złotych z dotacji unijnych.
Dzięki temu wszyscy będą mogli bezpiecznie wypoczywać w parku – mówi sekretarz miasta, Andrzej Worobiec.
Z nowoczesnego parku będzie można skorzystać już we wrześniu tego roku. (kpias/łw)
























![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)

