Koszykarki KKS-u pokonały Huragan Wołomin
W 4. kolejce 1. ligi koszykarek kolejne zwycięstwo zanotował KKS Agapit Olsztyn. Olsztynianki wygrały w hali sportowej w Jezioranach z Huraganem Wołomin 89:67.
– Trochę czasu trwało, zanim zaczęliśmy grać swoje – przyznał po meczu trener KKSu Tomasz Sztąberski:
Ten procent wyniósł w tym meczu 34,8. Mecz podsumował także szkoleniowiec Huraganu Wołomin – Piotr Dąbrowski.
Najlepiej punktującą zawodniczką KKS-u Agapit Olsztyn była Marta Sztąberska.
Kolejny mecz KKS Agapit Olsztyn zagra za tydzień w Płocku. Przeciwnikiem podopiecznych Alicji i Tomasza Sztąberskich będzie miejscowy Mon-Pol.
Autor: P. Świniarski
Redakcja: M. Rutynowski











![Zakończyła się jubileuszowa 35. edycja Energa Susz Triathlon [WYNIKI] Zakończyła się jubileuszowa 35. edycja Energa Susz Triathlon [WYNIKI]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F20260628_131644.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)










