Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 22 °C pogoda dziś
JUTRO: 13 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Dołącz do Wojsk Obrony Terytorialnej. Oglądaj rekrutację on-line


Czas pandemii wymusza nowe sposoby komunikowania, także w wojsku. Najnowszy pomysł żołnierzy z 4. Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej oraz Radia Olsztyn to rekrutacja online. Kolejna odsłona odbyła się dziś pod Morągiem.

Tym razem terytorialsi przedstawili kuluary szkolenia podstawowego. Uczestnicząc w tym wirtualnym spotkaniu każdy mógł w szybki i łatwy sposób dowiedzieć się jak wygląda szkolenie podstawowe żołnierzy WOT oraz na czym polega służba w wojsku.

Z początkiem tego roku terytorialsi z Warmii i Mazur zorganizowali dla wszystkich chętnych pierwszą rekrutację online poprzez kanał YouTube. Dziś każdy mógł wziąć udział w kolejnej odsłonie.

Spotkania online są skierowane do osób, które chciałyby dowiedzieć się na czym polega służba w Wojskach Obrony Terytorialnej, a w przyszłości także zasilić nasze szeregi

– informuje ppłk Artur Lichończak z 4. Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

Redakcja: Ł. Sadlak

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w video, WOT, terytorialsi
Łotewski attaché obrony z wizytą u żołnierzy w Morągu. „Jestem pod wrażeniem popularności WOT”

"Jestem pod wrażeniem jakości prowadzonego treningu" - tak o szkoleniu Wojsk Obrony Terytorialnej mówi attaché obrony w Ambasadzie Łotwy w Polsce. Podpułkownik Aivars Spriedējs odwiedził Morąg...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV