Pomagają, rozwiązują problemy wychowawcze i planują wydatki. Ełk zatrudnia kolejnych asystentów rodziny
Czterech dodatkowych asystentów rodziny zatrudni Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Ełku.
Inicjatywę MOPS-u wsparło finansowo Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. W Ełku pracuje już sześć takich osób. Wspierają rodziny, które z różnych powodów nie radzą sobie z wychowywaniem dzieci. Pomagają nie tylko w rozwiązywaniu problemów wychowawczych, ale także w codziennych czynnościach np. w planowaniu wydatków.
Program działa w Ełku od 7 lat. Co roku wspiera go ministerstwo rodziny. W tym roku przekazało ponad 40 tysięcy złotych.
Autor: M.Zbrożek
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy






















![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)



