45-latek oszukał Urząd Pracy w Olsztynie
8 lat więzienia grozi 45-latkowi, który oszukał Urząd Pracy w Olsztynie.
Mężczyzna był zarejestrowany jako bezrobotny i urząd skierował go na kurs prawa jazdy. Okazało się, że w tym czasie 45-latek pracował na czarno – wyjaśnia aspirant Krzysztof Bisior z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie:
Mieszkaniec gminy Dywity przyznał się do oszustwa. Okazało się, że 45-latek był już karany za inne przestępstwo. Teraz ponownie stanie przed sądem. (lew/bsc)





















![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)






