40-lecie zespołu Hunter i Zarażeni Folkiem
Gościem audycji Grajmy Swoich była Paweł „Drak” Grzegorczyk, założyciel, wokalista i gitarzysta zespołu „Hunter”. Muzyk opowiedział o historii zespołu oraz zaprosił na koncert, który odbędzie się 16 maja 2025 w olsztyńskim amfiteatrze.
Nie zabrakło wspomnień, anegdot i wielu refleksji.
W drugiej godzinie programu rozmawialiśmy z Aleksandrą Błażewicz, wokalistką zespołu „Zarażeni Folkiem”, która przybliżyła nam działalność zespołu oraz jego twórczość
Posłuchaj audycji Moniki Szczygło
Autor: M. Szczygło
Redakcja: M. Rutynowski

























![Śpiewajmy Poezję 2026. Znamy laureatów [ZDJĘCIA] Śpiewajmy Poezję 2026. Znamy laureatów [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2FSpotkania-zamkowe-sobota-2-e1781983914383.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)

