Tor Helena wyłoni Mistrzów Polski
W nadchodzący weekend elbląskie lodowisko Helena będzie gościło najlepszych łyżwiarzy szybkich specjalizujących się w jexdzie na torze krótkim. Tu rozegrane będą Mistrzostwa Polski w short-tracku.
O rozpoczynających się w piątek (22.03) trzydniowych zawodach w rozmowie z Andrzejem Minkiewiczem opowiada Henryk Swisłocki, dyrektor elbląskiego klubu Orzeł.
W imieniu organizatorów zapraszamy na lodowisko Helena do kibicowania łyżwiarzom szybkim. Wstęp na zawody jest wolny. (ami/łw)























![Śpiewajmy Poezję 2026. Znamy laureatów [ZDJĘCIA] Śpiewajmy Poezję 2026. Znamy laureatów [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2FSpotkania-zamkowe-sobota-2-e1781983914383.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)



