Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 12 °C pogoda dziś
JUTRO: 12 °C pogoda jutro
Logowanie
 

3 tysiące za informator o Witoldzie Wróblewskim

Prezydent Elbląga Witold Wróblewski. Fot. Michał Kuliś

Trzy tysiące złotych wydał elbląski Urząd Miasta na informator, w którym podsumowano dwuletnią działalność prezydenta Witolda Wróblewskiego. Wydawnictwo obejmuje wiele dziedzin życia – od finansów po inwestycje. Jednak pomija działalność Rady Miejskiej – co prezydentowi wypominają radni.

– Rada miasta nie została poinformowana o pomyśle wydania informatora – potwierdza Michał Missan z Platformy Obywatelskiej, przedstawiciel największego klubu koalicyjnego. Radni dowiedzieli się o nim z mediów. Wcześniej Rada nie zgodziła się na kontynuację wydawania magazynów samorządowych. Nie rozumiem tej decyzji, prezydent chce chyba mieć konflikt z radnymi – uważa Rafał Traks z klubu Prawa i Sprawiedliwości.

Tysiąc egzemplarzy informatora kosztowało 3 tysiące złotych. Teksty w publikacji redagowali pracownicy biura prezydenta.

 

(mstan/kpias)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Rada Miejska, Witold Wróblewski, Rafał Traks, informator
Olsztyńscy seniorzy mają swój informator

Starsze osoby mogą znaleźć ważne dla nich informacje w Informator ze Olsztyńskiego Seniora. Został on stworzony przez Radę Olsztyńskich Seniorów i ma pomagać w codziennym życiu....

Zamknij
RadioOlsztynTV