20-latek sterroryzował i okradł małżeństwo z Elbląga
W Elblągu policjanci zatrzymali 20-latka, który sterroryzował i okradł małżeństwo na 20 tysięcy złotych.
Młody bandyta zakradł się do jednego z domów przy ulicy Piaskowej nad ranem. Wszedł przez okno dachowe. Małżonków zastał w sypialni. Groził im pistoletem. Potem przeszukał ich pokój i zabrał m.in. biżuterię i gotówkę.
Policjanci zatrzymali bandytę w jego mieszkaniu przy ulicy Malborskiej. Była tam też część skradzionej biżuterii. Resztę 20-latek zdąrzył sprzedać. Pomógł mu w tym 18-letni Mateusz Z., który już usłyszał zarzut paserstwa.
Okazało się też, że 20-letni Jakub K. był poszukiwany do odbycia kary 2 i pół roku więzienia za inny rozbój. Teraz jako recydywiście grozi mu do 12 lat więzienia. Mimo, że 20-latek nie przyznał się do ostatniego napadu, aresztowano go tymczasowo na 3 miesiące. (wch/bsc)

W Elblągu policjanci zatrzymali 20-latka, który sterroryzował i okradł małżeństwo na 20 tysięcy złotych. Fot. policja


















![Boże Ciało w Olsztynie. Ulicami miasta przeszły procesje [zdjęcia] Boże Ciało w Olsztynie. Ulicami miasta przeszły procesje [zdjęcia]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2FBoze-Cialo-3.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)







