Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

18 piłkarek wylało pierwsze poty

Piłkarki Startu w wakacyjnych nastrojach przed testami sprawnościowymi na tartanowej bieżni, fot. Andrzej Minkiewicz

Na obiektach sportowych w elbląskim miasteczku szkolnym przy ul. Saperów, po sezonie urlopowym na pierwszym treningu spotkało się 18 piłkarek ręcznych Startu.

Zaczęło się od ważenia zawodniczek, a następnie przeszły one testy, które miały wykazać, czy wykonały zlecone im zadania służące utrzymania kondycji w wolnym od treningów czasie. Sprawdzian prowadziła Justyna Stelina, asystentka trenera Antoniego Pareckiego, a rozmawiał z nią Andrzej Minkiewicz.

00:00 / 00:00

Wśród szczypiornistek nie było pochodzącej z Czech, kołowej Ivety Matouskovej. Obserwujący przebieg treningu Dariusz Bajczyk, dyrektor zarządzający Startu potwierdza informacje o rozstaniu tej zawodniczki z elbląskim klubem.

00:00 / 00:00

Dodajmy, że w sprawdzianie uczestniczyły również Hanna Sądej, Marta Wiercioch i Anna Frąckiewicz, piłkarki z którymi klub nie przedłużył kontraktów na kolejny sezon. Czy zostaną w Starcie zdecyduje Zarząd wraz z trenerem Antonim Pareckim, który wkrótce przyjedzie do Elbląga. (ami/łw)

Więcej w Piłka ręczna, Start, Bajczyk, Stelina
Szczypiornistki Startu mogą wchodzić na parkiet

Jeszcze trwa sezon urlopowy piłkarek ręcznych elbląskiego Startu, ale władze klubu już dopięły plan przygotowań do zbliżającego się sezonu w PGNiG Superlidze. Szczegóły w rozmowie z...

Zamknij
RadioOlsztynTV